Login

نمایشگاه کیف دست دوز چرم

نمایشگاه کیف دست دوز چرم، با آثاری از سودابه آبشاهی و محبوبه کاظمی زاده در فرهنگسرای کوثر برپا می شود.

این نمایشگاه از تاریخ 10 تا 16 شهریور ماه بر پا بوده و علاقه مندان می توانندصبح ها از ساعت 12- 9 و عصرها از ساعت 21-17 از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

نمایشگاه ˈایران، سرزمین هنرˈ برگزار می شود

نمایشگاه ایران سرزمین هنر برگزار می شودنمایشگاه ˈایران، سرزمین هنرˈ شامل آثار طراحان لباس ایرانی، صنایع دستی و جواهرات دست ساز با هدف جذب گردشگر از مسیر هنر ایرانی، از 11 تا 25 اسفند ماه در باغ موزه هنر ایرانی برگزار می شود.

مهارت دوخت لباس های محلی و سنتی آذربایجان شرقی ثبت ملی شد

ثبت ملی مهارت دوخت  لباس های محلی و سنتی آذربایجانمدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ثبت «مهارت دوخت پوشاک و لباس های محلی و سنتی آذربایجان شرقی» در فهرست میراث ناملموس آثار ملی کشور خبر داد و گفت: پوشاک بارزترین مشخصه فرهنگی یک قوم محسوب می شود.

مهر اصالت یونسکو بر مخمل‌بافی ایران

مهر اصالت یونسکو بر مخمل بافی ایران به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، جمشید خداداد نوش‌آبادی در سال 1351 در اصفهان متولد شد و در سال 77 به استخدام اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان درآمد.

اولین نمایشگاه تخصصی نساجی سنتی در یزد برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی، امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هشتمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و اولین نمایشگاه تخصصی نساجی سنتی در یزد برگزار خواهد شد.