رئیس کمیسیون قالی و صنایع دستی اتاق کرمان: توانمندی‌ها زنان ایرانی در فرانسه معرفی شد

رئیس کمیسیون قالی و صنایع دستی اتاق کرمان با اشاره به سفر هیات بانوان کارآفرین کشور به پاریس گفت: هدف از این سفر سه روزه معرفی دستاوردهای ایران در حوزه زنان و ملاقات‌های اقتصادی با بخش خصوصی این کشور بود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، فخری الله‌توکلی افزود: این بانوان متشکل از اعضای اتاق های بازرگانی و روسای شرکت های خصوصی، برای حضور در سمینار "زن ایرانی؛ زن پویا" و برگزاری برخی نشست‌های تخصصی نیز به فرانسه سفر کردند.

وی ادامه داد: بانوان ایرانی علاوه بر شرکت در مجلس ملی فرانسه و شورای کارآفرینان این کشور در جلسات و کارگاه‌های تخصصی با شرکت های فرانسوی حضور داشتند. الله توکلی، با تاکید بر اینکه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های حوزه زنان در ایران باید به تمامی جهان معرفی شود، اظهار کرد: در نشست با سفیر ایران در فرانسه و رئیس گروه دوستی ایران و فرانسه برخی راهکارهای تحقق این مهم بررسی و پیشنهاد داده شد.

گفتنی است فخری الله توکلی عضو هیات نمایندگان اتاق کرمان، فعال اقتصادی و تاجر فرش و صنایع دستی است و دو دوره رئیس کمیسیون قالی و صنایع دستی اتاق کرمان بوده است.